fbpx

Váš dobrý sused je náš záväzok vytvárať komunity a domovy.
Je to tiež prísľub spoločnosti tvoriť kvalitné projekty v dobrom prostredí.

 • Tvoríme spolu s vami

  Pri vzniku myšlienky nového projektu najskôr našu víziu komunikujeme s mestom a ľuďmi, ktorí žijú v susedstve. Chceme byť dobrý sused a preto náš projekt musí vzniknúť aj v spolupráci s nimi.

 • Pavol Gajdoš

  Spoločnosť Atrios som zaregistroval, keď ma ako suseda pozvali na predstavenie ich projektu. Ešte som sa s takým prístupom nikdy nestretol. Držím im palce aby sa im podarilo v našom meste zrealizovať čo najviac projektov.

  Pavol Gajdoš – obyvateľ Bratislavy
 • KVALITNÝ VEREJNÝ PRIESTOR

  Naše projekty nie sú iba o bytoch, či kanceláriách. Každý z nich obsahuje prvok, ktorým chceme pomôcť vytvoriť komunitu a plnohodnotný domov. Detské ihrisko, škôlka, park alebo športovisko. Snažíme sa ich umiestniť všade tam, kde to má zmysel.

 • Ing. Arch. Anna Bánhegyi

  Spolupracujeme na tvorbe viacerých projektov, kde pre ATRIOS navrhujeme parkové úpravy s prvkami pre relax a zábavu. Je skvelé, že sa dnes niekto pri realitnom developmente pozerá aj na verejné priestranstvá, ktoré slúžia najmä ľuďom.

  Ing. Arch. Anna Bánhegyi – MyPark
 • UDRŽATEĽNÁ VÝSTAVBA

  Pozeráme sa do budúcnosti, kde vidíme stavby ohľaduplné k životnému prostrediu zapadajúce do lokality a šetriace energiu. Presne takéto projekty chceme stavať, a preto sme pomohli založiť Slovenskú radu pre zelené budovy.

 • Ing. Ladislav Piršel, PhD.

  Atrios bol pri vzniku našej organizácie a je tiež našim dlhoročným členom. Dlhodobo sa zasadzuje o rozvoj povedomia o zelených budovách a prispieva k tomu, že takýchto stavieb na Slovensku pribúda.

  Ing. Ladislav Piršel, PhD. – výkonný riaditeľ SKGBC
 • POMÁHAME OKOLIU

  Záleží nám na okolí kde žijeme a pracujeme rovnako ako na tom, ktoré tvoríme. Preto je našim cieľom budovať krajšie a príjemnejšie prostredie pre život. Pravidelne organizujeme akcie, ktoré tomu napomáhajú.

 • Dušan Harangozó

  V spolupráci s Atrios organizujeme úžasnú akciu nie len pre bežcov ale aj rodiny s deťmi – Atrios Dračí Kros. Nie je to len o behaní, je to o trávení príjemného času v prírode so skvelými ľuďmi.

  Dušan Harangozó – ŠK pre Radosť

Čo to je Váš Dobrý sused

Realitný development je veľmi zaujímavá a tvorivá činnosť. Keď sme sa začali pred pár rokmi developmentu venovať, povedali sme si, že je čas ukázať ľuďom iný prístup. Developer nemusí byť vždy iba zlý, nemusí vždy vyťažiť z územia maximum, pričom susedia z okolia z projektu nemajú nič. Pri každom našom projekte komunikujeme s ľuďmi, ktorých sa projekt dotkne. Pýtame sa, počúvame a až potom navrhujeme. Chceme byť Vašim Dobrým susedom a okrem samotnej stavby priniesť a urobiť pre lokalitu aj niečo navyše. Je to cesta, ktorou ideme a snažíme sa dokázať, že sme Váš Dobrý sused.

Peter Kysela - spolumajiteľ ATRIOS

Naše stretnutia so susedmi