fbpx
všetky články
9. augusta

Nehnuteľnosti sú naše hobby, nielen naša práca

Matej Jelínek, Head of sales/partner

Po dvoch rokoch fungovania ATRIOS real estate s.r.o. hodnotíme naše aktivity a úspechy. Naďalej máme veľkú chuť pracovať, tvoriť a postaviť sa ďalším výzvam.

ATRIOS real estate s.r.o. vznikla v máji roku 2016 a je najmladšou spoločnosťou v rámci skupiny ATRIOS. Hlavným cieľom pri založení bolo venovať sa rezidenčným projektom, no spoločnosť spolupracuje aj pri akvizíciách, príprave a tvorbe tiež administratívnych, logistických či retailových projektov. Práve tie retailové a logistické boli doposiaľ hlavným zameraním skupiny ATRIOS, čo sa týka vlastného developmentu.

 

Spojením odborníkov na trh s realitami, predaj a na prípravu projektov vznikol tím s veľkou chuťou tvoriť kvalitné projekty. V spolupráci so skúsenými architektami a špičkovými projektovými manažérmi, tak vzniká veľká šanca na správny rozvoj mesta a udržateľného rastu. Okrem práce na našich vlastných projektoch spolupracujeme s našimi obchodnými partnermi, ktorým vieme zabezpečiť široké spektrum služieb od predbežných analýz a posudkov, cez nastavenie a komplexné rozbory projektov až po samotný predaj.

Za 2 roky nám v rezidenčnom segmente prešlo popod ruky viac než 40 projektov, v ktorých sme sa bližšie pozreli na 118 000 m2 bytov. Našim krédom v minulosti bolo, že na každý byt sa pozeráme a navrhneme ho tak, akoby sme v ňom sami chceli bývať. Dlhoročnou praxou sme sa však naučili, že musíme vnímať kvalitu projektu cez oči našich potenciálnych klientov. Len tak môžeme na trh umiestniť produkt, ktorý bude ľuďom vyhovovať, bude úspešný a udržateľný. Toto know-how vkladáme do každého projektu, či už nášho vlastného alebo sa jedná o projekt niektorého z obchodných partnerov.

Okrem developerských projektov medzi naše aktivity patrí aj predaj a prenájom nehnuteľností na sekundárnom trhu. Spočiatku sme sa chceli upriamiť iba na development, ale časom sme si uvedomili, že je škoda nevyužiť naše vedomosti, znalosť trhu a skúsenosti s predajom v prospech mnohých ľudí, ktorí potrebujú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť na bývanie pre seba či ako investíciu. Našim klientom vieme zaručiť kvalitný servis vrátane nastavenia maximálnej reálnej trhovej ceny v závislosti od časových nárokov predávajúceho.

Za posledný niečo vyše rok, sme zobchodovali byty v hodnote 10,9 mil. EUR a naplnili predstavy o bývaní desiatkam spokojných klientov.

Aj vďaka týmto úspechov máme chuť pracovať ďalej a neustále sa zlepšovať. Preto, ak potrebujete poradiť s predajom či prenájmom nehnuteľnosti, alebo by ste radi svoju nehnuteľnosť zhodnotili, ozvite sa nám. Radi s Vami preberieme možnosti pri dobrej káve u nás v kancelárii.

 

Matej Jelínek, Partner / Head of Sales